ARTYKUŁY ARCHIWALNE

Szanowni Państwo ! Ważna informacja w związku z sytuacją epidemiologiczną .

Szanowni Państwo !
W związku z sytuacją epidemiologiczną, z dniem 16.03.2020 do odwołania, kasa gotówkowa w budynku głównym MZK Skierniewice będzie nieczynna.
Prosimy o korzystanie z aplikacji mobilnej - zbiletem.pl , za pośrednictwem której, można zakupić wszystkie rodzaje biletów autobusowych.

Zachęcamy też interesantów do załatwiania wszystkich spraw za pośrednictwem telefonu lub poczty e-mail - dane dostępne na naszej stronie internetowej www.mzkskierniewice.pl

Osoby, które muszą jednak osobiście odwiedzić nasz zakład, prosimy o korzystanie z dzwonka umieszczonego przy drzwiach wejściowych do biura .

Jak informowaliśmy już wcześniej, została obecnie wstrzymana sprzedaż biletów jednorazowych u kierowcy.

Z dniem dzisiejszym zostaje też wydzielona w autobusach MZK Skierniewice bezpieczna przestrzeń oddzielająca kierowcę autobusu od pasażerów.

Bardzo prosimy o stosowanie się do powyższych zaleceń i informacji.

Jednocześnie informujemy, że okres ważności biletów okresowych papierowych i elektronicznych nabytych w:

Kasie Głównej MZK , Kasie Urzędu Miasta Skierniewice oraz na stronie www.zbiletem.pl  przez młodzież szkolną  i studentów o nominałach:

*Ulgowy 46 zł, *ulgowy 50% 36 zł, *ulgowy SR+ 23 zł ,*ulgowy 50% SR+ 18 zł, będzie podlegał przedłużeniu o ilość niewykorzystanych dni w okresie zawieszenia zajęć dydaktycznych w placówkach oświatowych.

Za utrudnienia przepraszamy .

Bartex