BILETY ELEKTRONICZNE

Bilety MZK Skierniewice szybko i wygodnie przez aplikację zbiletem.pl

Bilety jednorazowe i okresowe MZK Skierniewice w jednej aplikacji? W zbiletem jest to możliwe! 

Wystarczy pobrać aplikację ze Sklepu Play lub Appstore na swojego smartfona i zalogować się do niej numerem telefonu. Otrzymujesz dostęp do biletów jednorazowych i okresowych w ponad 40 miastach w Polsce, w tym również w Skierniewicach. Zakup biletu to zaledwie 3 kliknięcia. Aplikacja jest prosta i intuicyjna, więc każdy może z niej łatwo skorzystać. 

Zakup biletu również nie wymaga zakładania konta czy przelewania środków. Za bilet możemy zapłacić dogodnymi metodami płatności: każdą kartą płatniczą Visa lub Mastercard, Blikiem, przelewem czy przez Google Pay/Apple Pay. Bezpieczeństwo zakupów w aplikacji zapewnia PayU, lider płatności internetowych w Polsce.

Zakupiony bilet jednorazowy staje się aktywny zaraz po jego zakupie, więc najlepiej zakupić go przed samym wejściem do autobusu. Nie trzeba go nigdzie kasować. 

Kontrola biletu wygląda tak jak w przypadku tradycyjnych biletów papierowych, z tą różnicą, że bilet okazujemy do kontroli na ekranie smartfonu. W aplikacji dostępne są wszystkie bilety jednorazowe i okresowe, również ze zniżką Skierniewicka Rodzina Plus.

Co ważniejsze, bilety elektroniczne jednorazowe zakupione przez zbiletem.pl są tańsze niż te kupowane u kierowców. Zakup biletu w aplikacji zaoszczędza więc czas i pieniądze a dodatkowo zapewnia wygodę podróżowania. 

mockup1  mockup2 
Imienne bilety 30-dniowe ( miesięczne ) można kupować przez Internet i nosić je w smartfonie.

Imienne bilety 30-dniowe MZK w Skierniewicach można kupować za pośrednictwem aplikacji lub strony: www.zbiletem.pl  i nosić je wygodnie w smartfonie. Co trzeba zrobić?

  1. Wybrać dogodny bilet w aplikacji lub na stronie i podać niezbędne dane do jego zakupu: imię i nazwisko pasażera, numer pesel, numer telefonu 
  2. Wybrać datę od kiedy bilet ma zacząć obowiązywać i zapłacić dogodną metodą płatności
  1. Podczas kontroli po prostu pokazujemy kontrolerowi bilet na ekranie smartfona.

Bilety w aplikacji dostępne są w tej samej cenie co w kasach MZK, bez żadnych dodatkowych opłat.  Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie www.zbiletem.pl/skierniewice .

Zachęcamy do wypróbowania zbiletem.pl, zakup trwa kilka sekund a bilet jest bezpiecznie przechowywany w aplikacji.