GŁOSUJEMY NA ROZKŁAD JAZDY

Drodzy Państwo, w trakcie ostatniego spotkania Prezydenta Miasta Skierniewice Pana Krzysztofa Jażdżyka z przedstawicielami KLŁ i MZK Skierniewice, które miało miejsce w Urzędzie Miasta Skierniewicach a dotyczyło spraw związanych z działalnością naszego przewoźnika, jedną z głównych kwestii podnoszonych przez strony była sprawa rozkładów jazdy autobusów.
Wszyscy zgodzili się z tym, że należy podjąć działanie w celu polepszenia czytelności rozkładów jazdy autobusów w naszym mieście.
Strony uczestniczące w dyskusji przedstawiły swoje propozycje dotyczące formatu oraz czytelności rozkładów jazdy, które znajdują się na przystankach.
W wyniku dyskusji powstały dwie formy rozkładów jazdy, które chcielibyśmy abyście Państwo ocenili, która z propozycji jest lepsza, czytelniejsza i bardzie spełni Wasze oczekiwania.
Podkreślamy jednocześnie że przedstawione przykładowe rozkłady są jedynie PROPOZYCJĄ FORMATU ich prezentacji na przystankach.
Oznaczenie 1 i 2 pomoże Państwu w wyrażeniu opinii, która z propozycji jest wg. Państwa lepsza, czytelniejsza, bardziej zrozumiała.
Prosimy zatem o opinie i uwagi, które będziemy wnikliwe analizować .
Opinie będziemy zbierać do niedzieli - 19 listopada 2017 r.
Pozdrawiamy

Państwa głosy można rejestrować na naszym profilu na fb lub telefonicznie na numer 46 833 30 97 wew. 20

rozklad2